menu
img1
MISJA

Huta aluminium i mosiądzu SealCo – Konin

SealCo Sp. z o.o. (dawniej: Odlewnia Metali Kolorowych Andrzej Lewandowski, Lech Lewandowski Sp. J.) jest producentem stopów aluminiowych na bazie aluminium wtórnego oraz aluminium pierwotnego.

Obsługujemy odbiorców reprezentujących branże m.in. motoryzacyjną, maszynową, AGD, elektrotechniczną, hutniczą i budowlaną.

SealCo – odlewnia metali w Koninie

Celem naszej odlewni aluminium i mosiądzu jest stałe polepszanie naszej pozycji na rynku krajowym oraz budowanie zaufania dla naszej jakości wśród coraz szerszego kręgu odbiorców zagranicznych.

Obecna moc produkcyjna naszej huty w Koninie to ponad 200 ton miesięcznie. Taki poziom wydajności produkcji osiągnęliśmy dzięki inwestycji z roku 2014 – przeniesieniu siedziby do nowej lokalizacji i zakupieniu nowoczesnych wychylnych pieców tyglowych (każdy o poj. 1000 kg) wraz z reaktorem do rafinacji argonem wszystkich produkowanych przez nas stopów.

Dążymy do stopniowego zwiększania obecnej mocy produkcyjnej tak, by jak najefektywniej sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Mając to na uwadze, planujemy również kolejne inwestycje.

Ponadto uważamy, że ważnym czynnikiem, który pozwala nam być adresatami nawet najbardziej wymagających zapytań naszych Klientów jest połączenie stale pogłębianej przez nas wiedzy zawodowej z naszym indywidualnym oraz kompleksowym podejściem do oczekiwań Klienta.

Główną ideą, którą kierujemy się w naszej codziennej pracy jest produkcja najwyższej jakości stopów z każdego zakupionego przez nas wsadu, a ścieżką, którą obraliśmy jest:

SCRAP – TECHNOLOGY – QUALITY