menu
img1

HISTORIA

2006 – powstanie firmy pod nazwą: Odlewnia Metali Kolorowych Andrzej Lewandowski (w skrócie OMKAL) z siedzibą w Rychwale.
2010 – firma ulega przekształceniu w spółkę jawną pod nazwą: Odlewnia Metali Kolorowych Andrzej Lewandowski, Lech Lewandowski Sp. J.
2014 – przeniesienie siedziby firmy do Konina i rozpoczecie produkcji w nowej lokalizacji (inwestycja: zakup nowoczesnych wychylych pieców tyglowych (każdy o poj. 1000 kg) wraz z reaktorem do rafinacji argonem wszystkich produkowanych przez nas stopów).
2017 – pozyskanie nowego inwestora i przekształcenie w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością pod nową nazwą: SealCo Sp. z o.o.
CO OZNACZA NAZWA NASZEJ SPÓŁKI?
Specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy stopów aluminium głównie na bazie aluminium wtórnego [SealCo to z ang. SEcondary ALuminium COmpany], ale również aluminium pierwotnego. Rozpoznawalność naszej firmy na rynku krajowym jest efektem połączenia długoletniego doświadczenia zawodowego ze stale pogłębianą wiedzą o obecnych i wciąż pojawiających się grupach aluminium wtórnego.