menu
img1

ALUMINIUM

Oferujemy stopy odlewnicze aluminium. Surowce które wykorzystujemy do produkcji to zarówno aluminium pierwotne jak i wtórne. Produkowane przez nas stopy aluminium znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

SealCo – Producent odlewniczych stopów aluminium

Produkowane przez nas odlewnicze stopy aluminium mają skład chemiczny zgodny z normami europejskimi, jak i z normami obowiązującymi w poszczególnych krajach. Nasza oferta obejmuje również stopy, które produkujemy w oparciu o wytyczne dostarczone przez Klienta. Nasze stopy charakteryzują się doskonałą lejnością, wytrzymałością i plastycznością – w zależności od gatunku.

W stałej ofercie posiadamy gąski aluminiowe o wadze od 5 do 8 kg. Powstają one według obowiązujących norm:

  • PN-EN 1676
  • DIN 1725
  • PN-76/H-88027
  • PN-EN 575
  • PN-71/H-82164
  • BN-82/0831-01

Gotowe gąski układamy w stosy na podstawach, które są odlewane z tego samego stopu. Masy całkowite stosów (wraz z podstawą) sięgają 1200 kg. Każdy stos spinamy taśmami z tworzywa sztucznego i owijamy folią typu strecz, która zabezpiecza gotowe gąski aluminiowe przed wodą i innymi czynnikami atmosferycznymi.

SealCo – producent stopów aluminiowych w postaci gąsek

Produkujemy stopy aluminiowe, wykorzystując zarówno aluminium pierwotne, jak i surowce wtórne. Z branżą odlewniczą jesteśmy związani już od 2006 roku. Lata doświadczeń pozwoliły opracować najlepsze techniki produkcyjne oraz zdobyć wiedzę z zakresu optymalnego wykorzystania aluminium wtórnego. W naszej ofercie mamy gąski 11-dzielne oraz 2-dzielne.